1. Hey Guest! If you're more than just a WildStar fan and want to keep up on the latest MMO news, reviews and opinion pieces then I'd like to suggest you visit our sister site MMO Central

EU Balkan Guild

Discussion in 'Seeking Guilds, Circles and Warparties' started by Nolani, Mar 15, 2014.

1. Nolani

Nolani New Cupcake

Trophy Points:
    2
    Search for a balkan guild ... to join one or to start a new one ?

Pozdrav trazim balkanski guild. ili da se pridruzim ili da se pocne na novo.
    33 su mi godine i dolazim iz slovenije. jezik ( balkanski) mi ni je problem...
    kontaktirajte me ili PM ili ovde... zelim sto vise kontatkta pa da se upoznamo
    Seldis likes this.
  2. Seldis

Seldis New Cupcake

Trophy Points:
    0
    hey. Pozdrav za Sloveniju. Nas je trojica iz Bosne, Sarajevo. Preorderovali smo, ova druga dvojica su zestoki momci, igrali vanilu WoW, SWTOR, a ja sam više GW2 i Diablo3. Eto, sad smo se našli na Wildstaru.
  3. Nolani

Nolani New Cupcake

Trophy Points:
    2
    Pozdrav svima. Nazalost toliko je vremena proslo Da Sam Sada u jednom internacional guildu gde sam deputy master. Guild je odlican puno ozbiljnih ljudi za igru ali nista hardcore. Svakako ste dobrodosli u guildi ...ako vas zanima www.wildstar-plaza.com ili twitter @nexmatic.
    Pogledajte ako vas interesuje tu sam da vas ubacim ali treba apply napravit.
    Bilo bi mi drago da se prijavite. P.s. Otvorena su mesta za pve i pvp lidere :)...ako vas zanima ;)

Share This Page